KAMPANIE GOOGLE ADS

Pokaż się potencjalnym klientom dokładnie wtedy, kiedy Cię potrzebują

 

Reklamy Google Ads pojawiają się przed oczami Twoich klientów dokładnie w momencie, w którym poszukują konkretnej usługi. To idealny sposób na:

  • poszerzenie zasięgu marki
  • zwiększenie ilości klientów
  • szybkie zaistnienie na internetowym rynku

Na początek, do każdej nowej umowy, dostaniesz od nas 300 zł na reklamę w Google.

Co zyskuję uruchamiając reklamę w Google?

 

Twoja oferta od razu pojawi się na pierwszej stronie Google po wpisaniu wybranych słów kluczowych – ponad wynikami naturalnymi. To idealne uzupełnienie procesu pozycjonowania strony internetowej i pełne wsparcie dla kolejnych kroków w tym długofalowym procesie. Sam zobacz, jak to działa.

Błyskawiczne działanie

Po uruchomieniu kampanii Twoja oferta od razu pojawi się w płatnych wynikach wyszukiwania

Precyzyjne trafienie

Konkretnie określ odbiorów, uwzględniając np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania, hobby

Reklama w dobrym czasie

Wyświetlaj reklamy tylko wtedy, kiedy ich potrzebujesz – sam określasz harmonogram

Pełna kontrola kosztów

Wiesz, na jakie działania idzie każda Twoja złotówka – płacisz tylko za wejścia na Twoją stronę internetową

Wyjątkowe okoliczności

Szybki sposób do promocji produktów sezonowych

Na dobry początek

Do Twojej pierwszej kampanii za minimum 100 zł dołożymy 300 – warto spróbować 😉

Prowadzisz już własne kampanie Google Ads? Chcesz je zoptymalizować?

Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania i sprawdzimy, co można w nich ulepszyć. Obniżymy koszt za kliknięcie i zwiększymy ruch na Twojej witrynie, nie zmieniąc przy tym budżetu reklamowego.

CASE STUDY – historia podwojenia wejść na stronę

 

Dla klienta z branży budowlanej przeprowadziliśmy audyt prowadzonych przez niego kampanii reklamowych.

Poznaliśmy jego potrzeby, sprawdziliśmy ustawienia reklam oraz strukturę konta, a następnie wprowadziliśmy istotne zmiany i po prostu obserwowaliśmy wyniki.

Rezultat?
Zmniejszyliśmy stawkę za kliknięcie reklamy z 1,15 zł na 0,54. Podwoiliśmy ruch na jego stronie przy zachowaniu tego samego budżetu reklamowego.

Chcesz wiedzieć ile kosztowałaby Twoja kampania?

Jak mogę się reklamować?

 

Linki sponsorowane w wyszukiwarce google

 

Są to linki do Twojej strony, które wyświetlają się na samej górze wyników wyszukiwania Google, ponad wynikami naturalnymi – po wpisaniu przez Twojego klienta konkretnych fraz w wyszukiwarce Google. To reklama, która pojawia się odpowiednim użytkownikom w odpowiednim czasie. Jest niezwykle skuteczna, gdyż w szybki sposób pozwala klientom na zapoznanie się z Twoją ofertą.

Jak to działa?
Zaczynamy od skrupulatnej analizy słów kluczowych, następnie badamy grupę docelową oraz ustalamy plan działania w taki sposób, aby w 100% wykorzystać Twój budżet reklamowy. Neustannie obserwujemy wyniki oraz dokonujemy istotnych modefikacji, optymalizując kampanię i zapewniając Ci tym samym jak najlepsze rezultaty naszych działań.

Kampania banerowa

 

To reklamy graficzne, atrakcyjne wizualnie dla odbiorców, które wyświetlają się na stronach sieci reklamowej Google. Pozwalają na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów, zwiększają ilość wejść na stronę oraz wpływają na budowanie świadomości marki w ich oczach.

Jak to działa?
Wybieramy miejsca w internecie, w których powinna wyświetlać się Twoja reklama – mogą to być duże ogólnopolskie portale (np. onet) bądź witryny tematyczne (np. strona poświęcona turystyce we Wrocławiu). Dodatkowo określamy Twoją grupę docelową, zawężając ilość wyświetleń reklam przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności. Bierzemy pod uwagę np. płeć, wiek czy zainteresowania.

Dzięki kampanii banerowej dotrzesz również do osób, które miały wcześniej kontakt z Twoją marką – jest to tzw. remarketing. Jeśli chcesz to uruchomimy też dla Ciebie reklamę w Gmailu oraz na Youtubie.

Jak działamy?

Wiemy, że skuteczność kampanii zależy od dokładnego poznania Twoich potrzeb biznesowych. 
W pierwszej rozmowie zapytamy o szczegóły Twojej działalności, prowadzone wcześniej działania reklamowe czy grupę odbiorców.

Dobieramy odpowiednią strategię i zaczynamy ustawiać Twoje konto w Google Ads – jeśli go nie posiadasz, zakładamy je dla Ciebie.

Ustalamy najpopularniejsze słowa kluczowe dla Twojej branży oraz (jeśli wybrałeś reklamę banerową) kreujemy reklamy graficzne, które przyciągną wzrok Twoich potencjalnych klientów na dłużej i skuszą ich do zapoznania się z produktami lub usługami na Twojej stronie.

Uruchamiamy kampanię Google Ads i zaczynamy się jej bacznie przyglądać. Cały czas usprawniamy ją tak, aby jak najmniejszym kosztem uzyskać jak najlepsze rezultaty. Wysyłamy Ci także rekomendacje i comiesięczne raporty, które pokażą realne zyski z przeprowadzanym przez nas działań.

Na każdym etapie kampanii możesz skorzystać z pomocy specjalisty, który odpowie na każde postawione przez Ciebie pytanie.

Zdecydowany? Zobacz ile będzie kosztowała Twoja pierwsza kampania

Chcesz otrzymać 300 zł w prezencie? Skorzystaj z poniższego formularza.

Loading...

Na swoją kampanię w pierwszym miesiącu wydasz:

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj niezobowiązującą wycenę ważną przez 7 dni:

* Wymagane
Strona ATUM Energia

Wolisz reklamować się na Facebooku lub Instagramie?