Kalendarze firmowe na rok 2024

Wybierz rodzaj kalendarza:

Kalendarze trójdzielne

Wyróżnikiem kalendarzy trójdzielnych są trzy osobne kalendaria. Bloczki z kolejnymi miesiącami znacznie ułatwiają organizację czasu i umożliwiają wygodne planowanie z dużym wyprzedzeniem. Dostępne z wypukłą lub płaską główką.

Kalendarze jednodzielne

Prostsze wersje kalendarzy trójdzielnych, posiadające pojedyncze kalendarium. Pomimo mniejszych rozmiarów, wciąż zawierają sporo miejsca na unikatową grafikę oraz zachowują pełną funkcjonalność. Dostępne z wypukłą lub płaską główką.

Kalendarze książkowe

To eleganckie, przenośne terminarze w formie książki z Twoim logo na okładce. Idealne do prowadzenia osobistego dziennika, sporządzania listy zadań i planowania ważnych wydarzeń.

Szukasz innego kalendarza? To żaden problem! Oferujemy również kalendarze biurkowe, spiralowane oraz listwowane, szyte czy w wersji mini. Potrzebujesz rozwiązania indywidualnego? Zgłoś się do nas – na pewno coś wymyślimy!

Kalendarz to najbardziej uniwersalny prezent biznesowy, który możesz sprawić swoim partnerom oraz kontrahentom pod koniec roku. Ten przydatny gadżet, z którego każdy z nas korzysta, zagwarantuje, że przez cały kolejny rok obdarowana przez Ciebie osoba będzie spoglądać na Twoje logo oraz będzie miała Twoje dane kontaktowe tuż pod nosem. Ten nienachalny sposób na skuteczną reklamę sprawdza się z powodzeniem od dekad.

W jaki sposób możesz zagwarantować sobie, że to właśnie kalendarz od Ciebie zawiśnie na ścianie obdarowanego? Co sprawi, że kalendarz książkowy z logo Twojej firmy będzie codziennym notatnikiem osoby, której go podarujesz? To proste: musisz zapewnić sobie najlepszy, spersonalizowany projekt oraz najwyższą jakość druku. Dobierz odpowiedni rodzaj kalendarza do swoich potrzeb, a resztę zostaw nam!

Pamiętaj!

Właśnie teraz jest najlepszy moment na zakup kalendarzy firmowych. Im bliżej końca roku, tym dłuższy czas realizacji oraz wyższe ceny!

Wyceń kalendarze (indywidualny projekt + druk)

6 + 8 =

Ami-Graf Agencja Reklamowa Wrocław

ul. Sudecka 96 lok.1
53-129 Wrocław (budynek „Pod Ciśnieniem”)

tel. 696 447 907
e-mail: info@ami-graf.pl