STRONY INTERNETOWE
WROCŁAW

Potrzebujesz strony internetowej? WYCENA

Tworzymy nowoczesne strony internetowe – Wrocław i cała Polska

Pomożemy Ci rozwinąć żagle w świecie internetu. Tworzymy responsywne strony internetowe dla firm od ponad 15 lat. Wszystko czego potrzebujesz do skutecznej sprzedaży lub pozyskiwania klientów w internecie to profesjonalna, funkcjonalna i dobrze wypozycjonowana strona internetowa.

Działamy? Napisz do nas:


Strony internetowe Wrocław
Widoczność strony w Google

Widoczność strony www w wyszukiwarce to podstawa!

 

Nawet najlepsze strony internetowe nie spełnią swojego zadania, jeśli nikt nie będzie miał możliwości ich zobaczyć.

Każda nowoczesna, profesjonalna strona internetowa musi być zoptymalizowana, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej. Korzystamy ze wszystkich skutecznych rozwiązań, dzięki którym Twoja strona internetowa zaprzyjaźni się z wujkiem Google. Przykładamy olbrzymią wagę do odpowiedniej optymalizacji SEO, tak aby Twoja witryna dobrze się pozycjonowała i abyś mógł wyciągnąć z niej jak najwięcej.

Zobacz przykłady zaprojektowanych przez nas stron internetowych:

Strona internetowa dla firmy C-Tronic Wrocław
Strona internetowa dla firmy Neodym
Strona internetowa dla firmy Kancelaria MHW
Strona internetowa dla firmy Dietetyk Anna Andrysiak-Szymańska
Strona internetowa dla firmy Medical EMS Therapy Wrocław
Strona internetowa dla firmy Rewole

Strony internetowe – Ami-Graf Wrocław

Łączymy bieżące trendy z najnowszą technologią

Pełna responsywność

Twoja strona będzie wyglądać równie dobrze na wszystkich urządzeniach, niezależnie od rozmiaru ekranu.

Intuicyjny CMS WordPress

Nauczymy Cię, jak w prosty sposób edytować treści na Twojej stronie i zapewnimy 6 mies. bezpłatnej obsługi technicznej.

l

Indywidualne podejście

Nie pracujemy na szablonach, otrzymasz spersonalizowany projekt. Potrzebujesz unikatowej funkcji? Coś wymyślimy!

Nowoczesna i bezpieczna strona

Oparta o najnowsze i aktualne technologie (HTML5, CSS3), z bezpieczeństwem potwierdzonym certyfikatem SSL.

f

Optymalizacja SEO

Treści dopieszczone przez copywriterów oraz skonfigurowany Google Analytics, byś miał dostęp do statystyk odwiedzin na Twojej stronie.

Hosting, domena, oraz poczta email

Wykupimy dla Ciebie domenę, zapewnimy miejsce na serwerze oraz nielimitowaną liczbę skrzynek pocztowych.

Integracja z Social Media

Szybkie przekierowania do Twoich mediów społecznościowych oraz możliwość kontaktu przez Facebook Messenger bezpośrednio na stronie.

Formularz kontaktowy i newsletter

Szybki kontakt mailowy przez formularz na stronie oraz możliwość zapisu do newslettera – zbuduj bazę mailową do akcji promocyjnych.

Portfolio

Filtrowane portfolio pozwoli zaprezentować potencjalnym klientom Twoje realizacje w elegancki, przejrzysty sposób.

Blog / aktualności

Dzięki niemu będziesz mógł w prosty sposób samodzielnie publikować na swojej stronie cykliczne wpisy – np. aktualności firmowe.

Mapa Google

Zaznaczona lokalizacja Twojej firmy z opcją wyznaczania trasy – proste rozwiązanie, zgodne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi mapy Google.

Różne wersje językowe

Prowadzisz działalnść międzynarodową i przyda Ci sie wygodna zmiana języka całej strony jednym przyciskiem? Sure, no problem!

Animowany slider

Animowany, interaktywny, interesujący sposób na przywitanie użytkowników Twojej strony lub przedstawienie oferty.

Animacje na stronie www

Płynnie pojawiające się zdjęcia, animowane teksty, „pływające” grafiki – to bardziej przyjazna i nowoczesna strona.

E-sklep Woocommerce

W pełni funkcjonalny sklep internetowy połączony z wybranym pośrednikiem płatności – Dotpay, Przelewy24, PayPal, Płatności kartą, BLIK.

System rezerwacji

Integracja strony z zewnętrznym systemem rezerwacji współpracującym z WordPressem – np. systemem do rezerwacji pokoi hotelowych.

Strony internetowe Wrocław

Budujemy funkcjonalne i responsywne strony internetowe dla firm

 

Chcesz, aby Twoja witryna prezentowała się idealnie na każdym urządzeniu, niezależnie od jego wielkości? Tak właśnie działają responsywne strony internetowe. W przeciwieństwie do stron starszej generacji, wszystkie elementy na stronie responsywnej zmieniają swój rozmiar w taki sposób, aby przeglądanie strony zachęcało do zgłębiania jej tajników i w konsekwencji prowadziło do sprzedaży.

Smartfon to nasz codzienny towarzysz życia – a dane nieubłagalnie wskazują, że prawie 80% ruchu pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych oraz tabletów, dlatego jeśli chcesz być zauważony, niewątpliwie potrzebujesz responsywnej strony internetowej. Przygotujemy ją tak, żeby stała się urzeczywistnieniem Twoich wizji i świetnie sprzedawała.

Profesjonalna strona internetowa dla twojej firmy we Wrocławiu – tylko z agencją Ami-Graf!

Responsywna strona internetowa
Struktura strony

Twórz, zmieniaj, w pełni korzystaj ze swojej strony!

 

Strony internetowe Wrocław – oferta dla firm, które potrzebują profesjonalnej oraz funkcjonalnej witryny, dostosowanej do ich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie nasze strony wyposażone są w intuicyjny edytor kafelkowy, dzięki czemu wprowadzisz samodzielnie wszelkie zmiany bez znajomości kodu oraz skomplikowanych operacji!

Zabawa z Twoją stroną przypominać będzie układanie klocków lego – tak, to możliwe, co więcej dostaniesz to u nas w standardzie! Nie ma za co 😉

WordPress to nasza prawa ręka – mamy wiele powodów, aby tak było

 

Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla firm w systemie WordPress.

Większość stron internetowych na świecie opartych jest na silniku CMS WordPress – to nie przypadek! Jest to wiodący, ciągle rozwijany i aktualizowany system zarządzania treścią, którego jesteśmy pewni!

Dodatkowo system jest prosty i wyjątkowo intuicyjny, więc nasi klienci mogą w nim dokonywać szybkich zmian.

Wordpress - logo

Strony internetowe – Wrocław. Jak to robimy?

1. WSTĘPNA KONCEPCJA

Na początek poznamy Twoją firmę i jej specyfikę. Zapytamy Cię o cele biznesowe i na tej podstawie tworzymy wstępną koncepcję Twojej strony www. Wiemy, że najważniejsza jest opowieść. Przekazujemy wizję Twojej marki, opierając ją na emocjach – przy pomocy obrazów, tekstów i odpowiedniej kolorystyki.

2. Budowa Twojej strony internetowej

Klocek po klocku budujemy stronę www zgodnie z wcześniej opracowaną koncepcją. Załatwiamy formalności związane z wyborem domeny i serwera, ustawiamy Twoją pocztę firmową. Witrynę możemy również umieścić na wskazanym przez Ciebie serwerze.

3. Szkolenie z obsługi witryny

Na koniec pokażemy Ci w jaki sposób obsługiwać stronę, tak abyś sam mógł wprowadzać w niej niezbędne zmiany w przyszłości.

Jak działamy – w 3 prostych krokach

1. WSTĘPNA KONCEPCJA

Na początek poznamy Twoją firmę i jej specyfikę. Następnie pytamy Cię o cele biznesowe i na tej podstawie tworzymy wstępną koncepcję Twojej strony www. Wiemy, że najważniejsza jest opowieść. Przekazujemy wizję Twojej marki, opierając ją na emocjach przy pomocy obrazów, tekstów i odpowiedniej kolorystyki.

2. Budowa Twojej strony internetowej

Klocek po klocku budujemy stronę www zgodnie z wcześniej opracowaną koncepcją. Załatwiamy formalności związane z wyborem domeny i serwera, ustawiamy Twoją pocztę firmową. Witrynę możemy również postawić na wskazanym przez Ciebie serwerze.

3. Szkolenie z obsługi witryny

Na koniec pokażemy Ci w jaki sposób obsługiwać stronę, tak abyś sam mógł wprowadzać w niej niezbędne zmiany w przyszłości.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

 

Koszt budowy strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak ilość zakładek, przeznaczenie strony, liczby zdjęć, filmów oraz animacji, dodatkowych funkcji… moglibyśmy wymieniać bez końca!

Wszystkie nasze strony internetowe są unikatowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i tak też go wyceniamy. Żeby jednak ułatwić Ci pierwszy krok i pozwolić wstępnie zorientować się w kosztach, stworzyliśmy formularz, który pozwoli nam szybko przygotować dla Ciebie wstępną wycenę.

Masz jeszcze wątpliwości? Nie ma potrzeby! Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, zlokalizowaną w samym sercu Wrocławia. Pomożemy Ci w tworzeniu profesjonalnej strony internetowej i jej skutecznym pozycjonowaniu. Umów się na darmową konsultację, abyśmy mogli pomóc Ci osiągnąć sukces!