POZYCJONOWANIE STRON
WROCŁAW

Agencja SEO Ami-Graf Wrocław – zdobywamy szczyty wyszukiwarek dzięki sprawdzonym strategiom pozycjonowania. Prowadzimy głównie lokalne pozycjonowanie stron (Wrocław i województwo dolnośląskie) ale działamy również z sukcesami na skalę ogólnokrajową.

Pozycjonowanie stron – Wrocław i nie tylko

Działamy przede wszystkim lokalnie, zapewniając wysokie pozycje wrocławskim firmom, ale pozycjonujemy również firmy na frazy o zasięgu ogólnopolskim. Jeśli szukasz firmy pozycjonującej z Wrocławia napisz do nas i sprawdź, co możemy zaproponować Tobie 🙂

 

 

Dlaczego warto?

Miliony Polaków codziennie korzystają z Google. Dobra pozycja w wyszukiwarce to gwarancja dużego ruchu na stronie, a co za tym idzie – zainteresowania klientów Tobą.

W samym Wrocławiu słowo “restauracja” jest wyszukiwane nawet 900.000 razy w miesiącu. Słowa “kwiaciarnia” oraz “fryzjer” ponad 170.000 razy. Użytkownicy przyzwyczaili się i wierzą, że wyszukiwarka znajdzie dla nich najlepsze firmy.

Klient zwykle wybiera spośród wyników pierwszej strony wyszukiwania. To z pewnością ogromna szansa na zdobycie klientów bez użycia reklam.

Napisz do nas, a my pomożemy Ci osiągnąć sukces w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Wrocław.

Pozycjonowanie stron Wrocław
Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław

Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie stron internetowych?

 

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach może wydawać się czarną magią – jak gdyby za użyciem magicznego zaklęcia wpisywanego na klawiaturze przesuwamy strony na wyższe wyniki w Google. Tak oczywiście nie jest, pozycjonowanie to ściśle określony zestaw działań, które mają za zadanie przekonać wyszukiwarkę do Twojej strony.

Cały czas analizujemy mechanizmy algorytmów przeglądarek, żeby jak najbardziej wpasować się w jego wymagania. Oznacza to między innymi ciągłą optymalizację witryny w taki sposób, żeby robot indeksujący wszystko dobrze zrozumiał, ale także ciągłe rozwijanie zaplecza linków w zewnętrznych serwisach. Wszystkie nasze metody łączy jedna cecha – gramy na stabilną, wysoką pozycję Twojej witryny.

Nie oszukujemy algorytmu, ponieważ oszukany robot może się łatwo zemścić, a tego ani Ty ani my byśmy nie chcieli 😉

Agencja Ami-GrafPozycjonowanie stron Wrocław z agencją SEO

Wyniki naturalne i reklamy

 

Gdy wpiszesz zapytanie do wyszukiwarki Google (np. pozycjonowanie stron Wrocław), otrzymasz listę stron najbardziej trafnych dla danego hasła. Zwykle kilka pierwszych będzie wykupioną reklamą Google Ads (jeśli interesuje Cię taka forma reklamy kliknij tutaj).

Tuż pod nimi znajdują się tzw. wyniki naturalne, czyli takie, za które nikt wyszukiwarce nie zapłacił. Pierwsza dziesiątka to prawdziwe pole bitwy, gdzie jak na wojnie, zwyciężą najlepsi i najsprytniejsi.

wyniki naturalne pozycjonowania stron

Co ma największy wpływ na efekt pozycjonowania strony?

 

Algorytm, dzięki któremu wyszukiwarka dostarcza coraz to lepsze wyniki, ciągle się zmienia. Jednak pewne rzeczy pozostają solidnymi fundamentami dobrej pozycji. Za jeden z kluczy do serca Google można uznać przede wszystkim zoptymalizowaną przez specjalistę SEO stronę internetową. Wyszukiwarka nie wzgardzi również dobrymi tekstami, które odpowiednio nasycone są słowami kluczowymi. Chcesz zgłębić swoje wiadomości na temat pozycjonowania stron? Zobacz artykuł wikipedii.

Pozycjonowanie stron Wrocław z agencją Ami-Graf – Jak działamy?

 

Wśród wielu agencji oferujących pozycjonowanie stron w mieście Wrocław, jesteśmy agencją SEO, która skupia się na innowacyjnych strategiach pozycjonowania stron w Google i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Zaczynamy od rozmowy, podczas której identyfikujemy przede wszystkim cele działania. Wyszukujemy godne uwagi słowa kluczowe, określamy grupę docelową odbiorców.

Następnym etapem jest audyt SEO, dokładnie przyglądamy się wtedy wszystkim elementom Twojej witryny internetowej. Identyfikujemy i naprawiamy rzeczy, które mogłyby wyszukiwarkę odstraszyć.

Po zoptymalizowaniu witryny promujemy ją na zewnętrznych serwisach z wysokim rankingiem (linkbuilding) oraz tworzymy treści pomocnicze.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

 

Usługi pozycjonowania stron internetowych wyceniamy indywidualnie ze względu na wiele zmiennych w zależności od branży i konkretnej witryny. Na cenę wpływa bez wątpienia konkurencyjność fraz, historia domeny, stan techniczny witryny oraz ilość działań jakie trzeba na niej wykonać po przeprowadzeniu audytu SEO.

sukces radosny mężczyzna

Wszystko ładnie pięknie, a kiedy efekty?

 

Optymalizacja i pozycjonowanie pod wyszukiwarkę Google to złożony proces, który wymaga czasu i konsekwencji. Działanie na skróty i oszukiwanie może się skończyć tak jak w prawdziwym życiu – bolesnymi konsekwencjami, w tym przypadku nawet wyrzuceniem z wyszukiwarki.

Efekty naszych działań zobaczysz nawet po kilku tygodniach od ich rozpoczęcia. Należy jednak być świadomym, że może to być również kilka miesięcy.

Pozycjonowanie w mieście Wrocław realizowane przy pomocy agencji SEO Ami-Graf to gwarancja efektów.

Fakty czy mity? 

Wypracowane pozycje zostają na zawsze

 

Niestety tak to nie działa – wysokie pozycje wymagają działań na bieżąco. Konkurencja nie śpi i również prowadzi działania reklamowe. Jeżeli chcesz aby Twoje wysokie pozycje utrzymały się na swoim miejscu – niezbędne są ciągłe prace i usprawnianie strony (SEO).

Pozycjonowanie z Ami-Graf Wrocław - Gwarancja 1 miejsca w Google

 

Jest to często spotykany chwyt marketingowy, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Dokładne zasady działania algorytmów Google znają jedynie pracownicy tej korporacji i są one ściśle strzeżone. Nikt nie jest w stanie zagwarantować 1 miejsca w Google, a całość działań SEO oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, próbach, sukcesach i porażkach zespołu SEO. Nie zagwarantujemy pierwszego miejsca ale wpisz w Google „Agencja Reklamowa Wrocław” i sprawdź co potrafimy 🙂 Warto zauważyć, że o wysokie pozycje pod tym hasłem walczy 450 000 stron 🙂 Pozycjonowanie stron firm z miasta Wrocław i okolic to nasz konik!

Algorytm w Google zmieniany jest bardzo często

 

Tak – to prawda. Google dokonuje częstych zmian swoich algorytmów, dlatego prace nad optymalizacją stron wymagają ciągłości. Agencje Reklamowe są na bieżąco ze zmianami co pozwala im na szybkie działanie i konieczne zmiany na Twojej stronie. Nie daj się zaskoczyć wujkowi Google – zatrudnij do obsługi pozycjonowania agencję.

Pozycjonowanie stron Wrocław - Linki przychodzące są najważniejsze

 

Są bardzo ważne – pozycjonowanie bez linkowania nie istnieje. Należy jednak pamiętać, że złej jakości linkowanie może przynieść odwrotny skutek.

SEO, Pozycjonowanie stron – Wrocław, Dolny Śląsk, cala Polska

Działamy? Napisz do nas:

12 + 4 =